Něco o nás...

NÁŠ CÍL

Od roku 1984 Sawyer nabízí nejlepší a technologicky nejpokročilejší produkty k ochraně před kontaminovanou vodou, sluncem, hmyzem a zraněními. Vše od vodních filtrů vynalezených za použití technologie dialyzačních přístrojů až po náš nejnovější repelent proti hmyzu, který využívá technologie postupně uvolňovaných liposomů.

Sawyer je specificky odkázán k eliminaci dvou největších příčin úmrtí na světě: znečištěná voda a komáří kousnutí.

V roce 1999 Sawyer získal Coulston Products, společnost, která přispěla ve vývoji v používaní permethrinu, odpuzovače hmyzu na oblečení, který poskytuje ochranu pro vojáky Americké armády a také outdoorovým nadšencům. Později byl adaptován pro použití na sítích proti komárům. V Africe nyní tento insekticid zachraňuje miliony životů.

Sawyer vstoupil do partnerství se Světovou zdravotnickou organizací (WHO), aby započal zásadní studie, které vedly k rozšíření používání repelentu na sítích proti komárům. Sawyer nyní prodává prvotřídní značku permethrinu.

Sawyer je také hrdý vývojář filtrů, které se dají použít kdekoli a kdykoli a poskytují lepší kvalitu vyčištěné vody než prodávaná balená voda v USA. Filtry byly vyvíjeny za použití technologie dialyzačních přístrojů. Sawyer filtry s dutou membránou jsou nejrychlejší a nejjednodušší cesta k čisté vodě kdekoli se právě nacházíte. Jsou malé, přenosné, nevyžadují chemikálie, zdroj energie nebo trénovaného uživatele pro používaní a údržbu.

Sawyer Europe nyní přináší tyto produkty do Velké Británie a Evropy